W Krynicach powstanie boisko

  • 08.01.2021, 14:09
  • Małgorzata Kryk
W Krynicach powstanie boisko
Gmina Krynice ogłosiła przetarg na budowę boiska piłkarskiego przy miejscowej szkole, gdzie nie ma boiska. Dotychczasowe zajęcia wychowania fizycznego i zawody sportowe odbywały się na gminnym obiekcie, który znajduje się przy DK nr 17. Nowe boisko to przede wszystkim: droga umożliwiająca dojazd do obiektu oraz drenaż, piłkochwyty oraz oświetlenie, umożliwiające grę zawodnikom po zmierzchu, Nowe boisko przy miejscowej szkole ma być wykonane do 31 sierpnia.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty przetargowe do 15 stycznia, a nowy obiekt ma być gotowy na koniec wakacji. Po tym terminie okaże się jaki będzie koszt inwestycji, Miejscowy samorząd na cel budowy boiska tylko część środków, a resztę sumy pokryje dotacją z ministerstwa sportu. W ramach "Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Sportowa Polska" Gmina Krynice ma otrzymać ponad 360 tysięcy złotych.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe