Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach

  • 12.01.2021, 15:16 (aktualizacja 13.01.2021, 07:12)
  • Anna Niderla-Kudach
Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach
Jest miejscem, gdzie kobiety z dziećmi mogą zaznać spokoju, znaleźć przyjaciół i uporządkować swoje życie.

Jest miejscem, gdzie kobiety z dziećmi mogą zaznać spokoju, znaleźć przyjaciół i uporządkować swoje życie. Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach k. Zamościa działa od września 2018 roku i okazuje się być miejscem niezwykle potrzebnym na mapie regionu. Trafiają do niego kobiety, które znalazły się w kryzysie, doświadczone przemocą domową, a najczęściej niepełnoletnie matki. Pobyt w Domu daje im szansę na normalne życie – mówi Elżbieta Radzik p.o. dyrektora placówki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przez ponad dwa lata działalności przez Dom przeszło już ponad 40 mieszkańców.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nazwa placówki wskazuje, że dom jest dla matek z dziećmi, ale faktycznie otwarty jest dla każdej osoby w potrzebie, dla mężczyzn również.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Święta już za nami, a zwykle właśnie w okresie świątecznym przypominamy sobie o potrzebach placówek takich jak Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi. Tak naprawdę potrzeby są przez cały rok.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach mieści się na ul. Osiedlowej 7 (tel. kontaktowy: (84) 611 39 24).

Więcej o działalności Domu w Rozmowie Dnia 13.01 o godz. 8.40 i 15.40.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe