Zapytaj ekspertów o „mały ZUS” i zgłaszanie dzieł

  • 12.01.2021, 10:12
  • Joanna Mazurek
Zapytaj ekspertów o „mały ZUS” i zgłaszanie dzieł
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na telefoniczne dyżury swoich ekspertów. Będzie można zapytać o „mały ZUS” i o zasady zgłaszania umów cywilnoprawnych.

Dwa dyżury dotyczące zgłaszania umów cywilnoprawnych, czyli między innymi zleceń i umów o dzieło, odbędą się 14 i 20 stycznia w godzinach 8.00-10.00 pod numerem telefonu 84 688 13 32. Najnowszą zmianą w tym zakresie jest rejestrowanie w ZUS umów dzieło, które obowiązuje od 1 stycznia tego roku. Pracownik Oddziału ZUS w Biłgoraju wyjaśni między innymi, kiedy dzieło należy zarejestrować i w jaki sposób to zrobić.

Natomiast 21 stycznia odbędzie się dyżur telefoniczny dotyczący „małego ZUS”, czyli obniżonych składek na ubezpieczenia społeczne, obliczanych od dochodu przedsiębiorcy. Firmy, które w ubiegłym roku nie korzystały z „małego ZUS”, mogą się do niego zgłosić do 1 lutego. Ekspert będzie odpowiadał na pytania przedsiębiorców w godzinach 10.00-13.00 pod numerem 84 696 20 13.
Informacja nadesłana

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe