Pomogą, doradzą, wesprą finansowo

  • 14.01.2021, 08:56
  • Joanna Mazurek
Pomogą, doradzą, wesprą finansowo
Spółdzielnie socjalne to szansa na stworzenie sobie wymarzonego miejsca pracy, ale także wsparcie dla lokalnej gospodarki. Warto stworzyć przedsiębiorstwo społeczne, ale wiele osób wciąż boi się, że nie podoła np. prowadzeniu księgowości.

Ci którzy chcą działać łączyć zarabianie z zaangażowaniem społecznym, mogą skorzystać ze wsparcia Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, prowadzonego przez Europejski Dom Spotkań – Fundację Nowy Staw. Obszar działania OWES to m. in. subregion chełmsko-zamojski czyli powiat chełmski, miasto Chełm, powiat zamojski, miasto Zamość, powiat krasnostawski, tomaszowski oraz hrubieszowski. Form wsparcia, które oferuje jest wiele, a można z niego skorzystać całkowicie nieodpłatnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

To jednak nie wszystko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowe informacje i dane kontaktowe znajdują się na stronie www.owes.info.pl.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe