Biłgoraj. Laureaci konkursu kolędowego

  • 17.01.2021, 20:34
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Laureaci konkursu kolędowego
Do dnia 21.12.2020 r. można było przesłać nagrania na Wojewódzki konkurs wokalny  kolęd i pastorałek „Nad Światem Cicha Noc” organizowanym przez Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej.

Na konkurs zgłoszono 60 prezentacji z różnych kategorii wiekowych. 12 stycznia 2021 r. Komisja w składzie: Katarzyna Smyk, Dariusz Gołofit i Joanna Kawałek, biorąc pod uwagę dobór repertuaru do wieku, umiejętności wokalne wykonawców, interpretację wykonywanych kolęd i pastorałek oraz ogólny wyraz artystyczny wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach.

Niezwykle miło nam poinformować, że w kategorii wiekowej 7-9 lat III Nagrodę zdobyła Nela Rapa z Dereźni Zagrody, a w kategorii dorośli laureatem III Nagrody został Męski Zespół Śpiewaczy z Bukowej.

/Inf. nadesłana: GOK Biłgoraj/

Joanna Ferens

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe