Nowa jadłodzielnia ,,Podziel/poczęstuj!" w Zamościu

  • 18.01.2021, 09:57
  • Łukasz Kot
Nowa jadłodzielnia ,,Podziel/poczęstuj!" w Zamościu Janek Cios, Życie Zamościa
To miejsce, w którym każdy może za darmo podzielić się jedzeniem

W Zamościu otwarta została nowa jadłodzielnia ,,Podziel/poczęstuj!". Znajduje się w hubie komunikacyjnym przy ul. Peowiaków. To miejsce, w którym każdy może za darmo podzielić się jedzeniem. Musi być ono jednak świeże, należy je zapakować i opisać podając datę zrobienia potrawy. Otwarcia tego miejsca (15.01.2021) dokonał prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Inicjatywa organizacji jadłodzielni powstania przy współpracy z Caritas diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej. Mówi ks. Marcin Jakubiak dyrektor diecezjalnej Caritas.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypominamy, że to drugie takie miejsce w Zamościu. Pierwsza jadłodzielnia działa przy kościele pw. Świętego Brata Alberta w Zamościu, przy ul. Dembowskiego. Otwarta jest codziennie w godzinach 7:00 - 19:00.

Łukasz Kot

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe