Zwycięstwo w Świdniku

  • 19.01.2021, 12:57 (aktualizacja 19.01.2021, 13:02)
  • Małgorzata Kryk
Zwycięstwo w Świdniku
Zespół młodziczek UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska zwyciężył w corocznym halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Prezesa LZPN, który rozgrywano (16.01) w Świdniku

Młode piłkarki trenera Tomasza Poździka pokonały kolejno:
- Start Tomaszów Lub. (3:0),
Izabellę Puławy (4:0),
- Legion Grabów Szl. (2:0),
- Perełki Lublin (5:1).

Piłkarki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska odniosły także remis z Górnikiem Łęczna 1:1. Królową Strzelczyń została Martyna Nowosad (6 bramek), a wyróżnienie od organizatorów otrzymała również Wiktoria Poździk.

Ostateczna kolejność:

1.UKP Suchowiczteam
2.Górnik
3.Start
4.Legion
5.Perełki
6.Izabella

Udziałem w świdnickim turnieju, młodziczki z Suchowiczteam rozpoczęły przygotowania do rozgrywek na szczeblu krajowym w ramach Klubowych Mistrzostw Polski U-13. Etap makroregionalny planowany jest na wczesną wiosnę.

Skład zespołu: Karolina Żebura,Martyna Nowosad,Wiktoria Poździk,Zuzanna Bednarska,Oliwia Bzówka,Maja Koza,Gabriela Bubiłek,Alicja Krępińska,Natalia Tymura,Rozalia Bergiel.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe