Zrealizowano remonty z budżetu obywatelskiego

  • 19.01.2021, 14:12 (aktualizacja 21.01.2021, 11:17)
  • Małgorzata Zaręba
Zrealizowano remonty z budżetu obywatelskiego
W minionym 2020 roku w ramach zamojskiego Budżetu Obywatelskiego remontów doczekały się nie tylko ulice, ale także chodniki i parkingi. Dzięki wybranym projektom poprawiły się warunki drogowe dla kierowców, pieszych i rowerzystów.

Dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu Marcin Nowak przyznał, że ubiegłoroczne inwestycje dotyczyły przede wszystkim remontów ulic: Wąskiej, Bukowej, Szymonowica i Klonowicza.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach projektu udało się wyremontować także boczną ulicę Majdan.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Inne inwestycje dotyczyły także remontów nawierzchni dróg i chodników na osiedlach: Słoneczny Stok, Młyńska, Janowice, czy Świętego Piątka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Marcin Nowak dodał, że w ramach BO poprawiły się także warunki drogowe na ulicy Podleśnej oraz na ul. Kilińskiego.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na każde zadanie, które mieszkańcy wybrali w ramach głosowania internetowego i zebrań osiedlowych przeznaczono 100 tysięcy złotych.

Więcej o podsumowaniu zrealizowanych inwestycji drogowych oraz o przyszłych remontach, które na terenie naszego miasta zostaną wykonane w tym roku można usłyszeć na antenie naszego radia w audycji Rozmowa dnia w środę i czwartek (20 - 21.01) o godz. 8.40 i 15.40. Gościem rozmowy będzie Marci Nowak, dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu.

 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe