Biłgoraj. Sukces w V Ogólnopolskim Konkursie Prawa Kanonicznego

  • 20.01.2021, 19:36 (aktualizacja 20.01.2021, 19:38)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Sukces w V Ogólnopolskim Konkursie Prawa Kanonicznego
W V Ogólnopolskim Konkursie Prawa Kanonicznego uczeń Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju Maciej Karkut zakwalifikował się do ogólnopolskiego etapu finałowego uzyskując tym samym tytuł finalisty Konkursu.

Konkurs ma charakter naukowy. Jego głównym celem jest poszerzanie wiedzy uczniów z zakresu prawa kanonicznego.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego jest Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W tym roku jego motywem przewodnim jest "Ustrój Kościoła Łacińskiego". Warto przypomnieć, że podczas ubiegłorocznej edycji Konkursu troje uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, w tym Maciej, wzięło udział w ogólnopolskim etapie finałowym Konkursu i uzyskało tytuł finalistów. Etap finałowy odbędzie się w kwietniu w Warszawie.

Opiekunem ucznia jest pani Grażyna Skakuj.

/Inf. nadesłana/

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe