Szlakiem Leśmiana po Zamościu

  • 22.01.2021, 13:32
  • Łukasz Kot
Szlakiem Leśmiana po Zamościu Łukasz Kot
Urodzinowe życzenia i ciastko ,,Marzenie Leśmiana"

W bieżącym roku przypada 144 rocznica urodzin poety Bolesława Leśmiana. Dzisiejszego dnia (22.01.2021 r.) został zorganizowany spacer ,,Szlakiem Leśmiana po Zamościu”. Oprowadzała Agnieszka Linek przewodnik zamojskiego oddziału PTTK.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W mediach społecznościowych i na stronie Zamojskiego Domu Kultury wszyscy zainteresowani mogą znaleźć opublikowaną mapkę wraz z opisem Leśmianowskiego Szlaku Literackiego. Ponadto w Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej (Rynek Wielki 13), ustawiona jest skrzynka, do której wrzucać można karty urodzinowe z życzeniami dla Jubilata. Karty do pobrania są na miejscu. Dodatkowo w dniach 22-23 stycznia została przygotowana słodka niespodzianka. W godz. od 10.00 do 16.00 w kawiarni Mazagran (ul. Pereca 16), na podstawie karty z życzeniami odebrać można urodzinowe ciastko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W kawiarni Łukasz Kot spotkał znanego fotografa i dokumentalistę Stanisława Orłowskiego który przybył z kartką z życzeniami dla Bolesława Leśmiana.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że w ramach obchodów 144 rocznicy urodzin Bolesława Leśmiana w dniu 22 stycznia o godz. 18.00 na Facebooku Zamojskiego Domu Kultury zostanie opublikowany koncert Freeborn Brothers „Leśmian.online”.

Łukasz Kot

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe