Zbiórka krwi w Majdanie Starym

  • 24.01.2021, 17:25
  • Joanna Ferens
Zbiórka krwi w Majdanie Starym
W Szkole Podstawowej im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym odbyła się (24.01) pierwsza w tym roku akcja poboru krwi.

Swoją krwią podczas każdej akcji dzieli się dyrektor szkoły, Irena Szmołda, która podkreślała w rozmowie, że tym działaniem chce również dawać przykład swoim uczniom:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkim, którzy ratują ludzkie życie dzięki ofiarowaniu swojej krwi dziękował kierownik Biura PCK w Biłgoraju, Edward Kurzyna:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas akcji krew oddało 59 krwiodawców, z 72, które zadeklarowały chęć oddania krwi. Organizatorami akcji byli Parafia pw. Apostołów Piotra i Pawła w Majdanie Starym, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, Biłgorajski Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Szkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Katolickie Radio Zamość.

Joanna Ferens

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe