Warsztaty muzyczne przed ŚDM

  • 07.07.2016, 22:42 (aktualizacja 08.07.2016, 12:18)
  • ks. Krystian Bordzań
Warsztaty muzyczne przed ŚDM Ewa Wiśniewska
Poszukiwani są utalentowani muzycznie młodzi ludzie od 13. roku życia. W sposób szczególny zaproszeni są muzycy grający na klasycznych instrumentach: skrzypce, altówka, wiolonczela, flet, obój, klarnet, czy fagot.

Ks. Piotr Spyra - absolwent kierunków: jazz i muzyka estradowa oraz edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej UMCS w Lublinie, współorganizator spotkania Exodus Młodych zaprasza chętnych do uczestnictwa w warsztatach muzycznych Światowych Dni Młodzieży.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W programie Dni w Diecezji ŚDM będzie uroczysta msza św. pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego Mariana Rojka, a ta w sobotę 23 lipca na Rynku w Zamościu – dodaje ks. Piotr Spyra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapisy na warsztaty są prowadzone poprzez profil na Facebooku Exodus Młodych. Data zamknięcia rejestracji nastąpi 13 lipca. Ilość miejsc noclegowych ograniczona (35 miejsc).

O dostaniu się na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. Maksymalna liczba uczestników to 50 osób. Wszelkich informacji udziela ks Piotr Spyra pod numerem tel. 509185262.

ks. Krystian Bordzań

Zdjęcia (32)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe