Biłgoraj. Konferencja z prezes KRUS

  • 26.01.2021, 07:16 (aktualizacja 26.01.2021, 07:30)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Konferencja z prezes KRUS
Poseł Beata Strzałka i starosta biłgorajski Andrzej Szarlip zorganizowali konferencję online skierowaną do rolników. Spotkanie odbyło się 25 stycznia w Biłgoraju.

W konferencji ponadto uczestniczyli dyrektor KRUS w Lublinie, dyrektor ARMiR w Biłgoraju, przedstawiciele Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Biłgoraju, przedstawiciele Izby Rolniczej oraz prezes KRUS, Aleksandra Hadzik, która w rozmowie podkreślała, że tego typu spotkania pokazują, z jakimi kwestiami faktycznie borykają się rolnicy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednym z najważniejszych problemów poruszonych podczas konferencji był temat podwójnego ubezpieczenia społecznego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konferencja dała możliwość zapoznania się z obecną działalnością Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, omówione zostały również kwestie związane z prawem ubezpieczeniowym rolników oraz współpracą KRUS z innymi instytucjami.

Joanna Ferens

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe