Biłgoraj. Zestawy ratownicze dla OSP

  • 26.01.2021, 07:56
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Zestawy ratownicze dla OSP
Siedem jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu biłgorajskiego otrzymało (25.01) torby z medycznym zestawem ratowniczym. Zostały one sfinansowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

To bardzo ważne, aby strażacy mieli jak największe możliwości niesienia pomocy – tłumaczyła prezes KRUS, Aleksandra Hadzik:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Co zawierają takie torby – wyjaśniał młodszy brygadier Dariusz Gęborys, dowódca Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w KP PSP w Biłgoraju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na pewno posiadanie takiego zestawu da nam świadomość, że szybko i w fachowy sposób będziemy mogli udzielić poszkodowanym pierwszej pomocy – podkreślał Tadeusz Tutka, prezes OSP w Bukowej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Strażakom ochotnikom za ich postawę i gotowość do niesienia pomocy dziękowała poseł Beata Strzałka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zakup toreb odbył się w ramach działań profilaktycznych KRUS. Obecnie takie wyposażenie znajduje się u 22 jednostek ochotniczych straży pożarnych w powiecie biłgorajskim.

Joanna Ferens

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe