Zmarł Leszek Kodymowski

  • 26.01.2021, 10:41
  • Ewa Monastyrska
Zmarł Leszek Kodymowski UM Tomaszów Lubelski
Wczoraj, 25 stycznia, zmarł Leszek Kodymowski, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. dr. Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim.

Wiadomość pogrążyła w smutku przede wszystkim rodzinę, a także całe miasto - stwierdził burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Wojciech Żukowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Śp. Leszek Kodymowski był człowiekiem dbającym o historię oraz pamięć o bohaterach. Zależało mu, by młodzi ludzie znali lokalną historię i wartości, które ze sobą niesie. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrektor Kodymowski działał na wielu płaszczyznach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 Leszek Kodymowski zmarł w wieku 64 lat. Rodzinie pogrążonej w żałobie składamy szczere kondolencje. Szczegóły pogrzebu są w trakcie ustalania. Szczegóły będzie można znaleźć na stronie Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim. 

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe