Rekolekcje dla licealistów

  • 30.11.2016, 07:41 (aktualizacja 30.11.2016, 15:39)
  • Bartłomiej Surmacz
Rekolekcje dla licealistów
Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi z Łabuń koło Zamościa zaprasza wszystkich licealistów na rekolekcje pt. "Jaki masz kontakt z Bogiem”.

Miejscem weekendowego (2-4 grudnia) spotkania będzie Dom Rekolekcyjny Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi w Łabuniach  k. Zamościa przy ul.Parkowej 33.

S. Elżbieta Dąbrowska FMM mówi o szczegółach zbliżających się rekolekcji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak wspomniała s. Elżbieta Dąbrowska prowadzącymi rekolekcje będą ks. Jerzy Frankiewicz, duszpasterz akademicki w naszej diecezji i Patrycja Hurlak, nazywana "nawróconą wiedźmą”, która w swoich świadectwach mówi o wyzwoleniu spod wpływów czarnej magii, a także o swej miłości do Jezusa.   


S. Elżbieta zachęca do uczestnictwa w tym wyjątkowym czasie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgłoszenia na rekolekcje można przesyłać pod adresem: [email protected]. Pozostałe informacje zostaną przesłane uczestnikom po zgłoszeniu.

Bartłomiej Surmacz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe