Lubaczów. Styczniowy Wieczór Uwielbienia

  • 30.01.2021, 20:57
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Styczniowy Wieczór Uwielbienia Ks. Mariusz Pastuszak
W kościele pw. Św. Karola Boromeusza w Lubaczowie odbył się (29.01) Wieczór Uwielbienia.

Tradycyjnie miał miejsce w ostatni piątek miesiąca i zgromadził wiernych nie tylko z lubaczowszczyzny, ale także i z innych zakątków Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej. Podczas tego czasu modlitwy w sposób szczególny była rozważana tajemnica Eucharystii. To największy cud, w którym codziennie każdy może uczestniczyć, powiedział w czasie głoszenia Słowa Bożego, wikariusz parafii pw. Św. Karola Boromeusza w Lubaczowie, Ksiądz Łukasz Kolasa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kapłan przywołał także receptę na owocne uczestniczenie we Mszy Świętej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas Wieczoru Uwielbienia, każdy mógł otrzymać indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, a na zakończenie wspólnej modlitwy ksiądz pobłogosławił także sól, wodę i olej. Natomiast posługę muzyczną podczas adoracji pełnił Zespół „CZUJ DUCH”.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe