Lubaczów. Ostatni zwycięscy zostali nagrodzeni w Bibliotece

  • 30.01.2021, 21:07
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Ostatni zwycięscy zostali nagrodzeni w Bibliotece Ks. Mariusz Pastuszak
W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zakończył się konkurs „Wiem wszystko o mojej miejscowości”.

Podsumowanie konkursu odbyło się 10 i 11 grudnia 2020r. jednak wręczanie nagród, rozciągnęło się w czasie, ze względu na stan epidemiologiczny w Polsce. Pomimo pandemii koronawirusa, konkurs tak jak w latach ubiegłych, cieszył się dużym zainteresowaniem, mówi Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie, Katarzyna Pelc-Antonik:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tegoroczna edycja konkursu mogła się odbyć, tylko dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczestników jak i ich opiekunów, stwierdza Pani Dyrektor:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wdzięczna pamięć o Św. Janie Pawle II znalazła odzwierciedlenie w przygotowywanych pracach, dodaje Paweł, laureat konkursu, którego rysunek otrzymał wyróżnienie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkie nagrodzone prace można oglądać na stronie Biblioteki mbp.lubaczow.pl

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe