Lubaczów. „Herody 2021” tylko online

  • 30.01.2021, 21:16
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. „Herody 2021” tylko online
Już po raz trzynasty w Lubaczowie organizowany jest Przegląd Zespołów Kolędniczych.

Co roku „Herody” gromadziły na deskach Miejskiego Domu Kultury im. Aleksandra Sas - Bandrowskiego w Lubaczowie, grupy kolędnicze zarówno z terenu województwa Podkarpackiego jak i Lubelskiego. Jednak w tegorocznej edycji, grupy te nie przyjadą do Lubaczowa. XIII Przegląd będzie miał wersję tylko online. Wcześniej nagrane i przesłane na adres poczty elektronicznej filmy z Bożonarodzeniowym spektaklem, zostaną ocenione przez komisję, która ogłosi wyniki i opublikuje je 2 lutego na stronie MDK w Lubaczowie.

Wszelkie informacje na temat XIII Przeglądu Zespołów Kolędniczych „Herody” znajdują się na stronach Organizatorów: Parafii pw. Św. Stanisława BM w Lubaczowie, Fundacji Pamięć i Tożsamość im. Jana Pawła II w Lubaczowie, Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie i Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie.

Katolickie Radio Zamość objęło to wydarzenie Patronatem Medialnym.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe