Plebiscyt Sportowy

  • 03.02.2021, 08:46 (aktualizacja 03.02.2021, 09:20)
  • Małgorzata Zaręba
Plebiscyt Sportowy
Internetowy Portal Informacyjny „Rewizje Tomaszowskie” reaktywuje zasłużony dla miasta Plebiscyt Sportowy oraz Podsumowanie Roku Sportowego.

Przez wiele lat było to wydarzenie, które promowało sportowców, trenerów, działaczy oraz wydarzenia sportowe. Uroczysta gala podsumowująca ubiegły rok odbędzie się na przełomie lutego i marca. Dokładna data zostanie ustalona z uwzględnieniem sytuacji epidemicznej i odpowiednio wcześniej podana do informacji. Plebiscyt Sportowy mobilizuje zawodników do współzawodnictwa i promocji różnych dyscyplin. Dla sportowców miniony rok był bardzo trudny ze względu na utrudniony dostęp do obiektów sportowych. Wiele wydarzeń sportowych, które od kilku lat były zaplanowane zostały przełożone na inny termin albo zostały całkowicie odwołane.

Oceny roku sportowego na przełomie lutego i marca dokona powołana przez burmistrza Tomaszowa Lubelskiego kapituła, zaś o wynikach plebiscytu zdecydują mieszkańcy w głosowaniu internetowym na stronie internetowej pod adresem [kliknij]  Każdy internauta może oddać głos na trzy kategorie: sportowiec, nadzieja sportu i trener. W gronie sportowców znaleźli się:

Anna Berezecka - dwukrotna Wicemistrzyni Polski Juniorek Młodszych w narciarstwie biegowym,

Arkadiusz Smoła - strzelec 10. bramek w rundzie jesiennej na IV ligowych boiskach,

Damian Szuta - strzelec 13 bramek w rundzie jesiennej na IV ligowych boiskach,

Bartosz Cielniak - dwukrotny brązowy medalista Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, członek Kadry Młodzieżowej Polski,

Dawid Ciećko - dwukrotny Wicemistrz Polski Juniorów w narciarstwie biegowym,

Jan Żólkiewski - mistrz Polski Juniorów w biegach narciarskich, konkurencja sprint dowolny,

Karolina Niedorys – zajęła I miejsce w VI Międzynarodowym Memoriale im. Szymona Łuczki w kategorii dziewcząt do lat 13,

Marta Chwała - podstawowa zawodniczka zespołu drugoligowego TKS Tomasovia w piłce siatkowej, która wraz z zespołem w sezonie 2019/2020 zdobyła III miejsce w rozgrywkach ligowych,

Mateusz Wójcik - licencjonowany przez Polski Związek Karate zawodnik, członek Kadry Narodowej, brązowy Medalista Mistrzostw Europy roku 2019.

Monika Skinder - mistrzyni Polski Seniorek w sprincie, która zajęła 7 miejsce na Mistrzostwach Świata,

Robert Wiatrzyk - dwukrotny Wicemistrz Polski LZS w biegu na 800m i 1500m,

Stanisław Kot - zawodnik Tomaszowskiej Akademii Sztuk Walki.


                                                             Wszystkich zachęcamy do głosowania
 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe