Zabezpieczono elementy samochodowe

  • 05.02.2021, 09:26 (aktualizacja 05.02.2021, 09:30)
  • Małgorzata Zaręba
Zabezpieczono elementy samochodowe Straż graniczna
Funkcjonariusze Straży Granicznej z Zarządu Operacyjno-Śledczego Komendy Głównej Straży Granicznej, Nadbużańskiego Oddziału SG oraz policjanci z południowopraskiego wydziału do walki z przestępczością samochodową, przeprowadzili wspólne działania z kryminalnymi z Wyszkowa.

Na jednej z posesji w okolicach Wyszkowa zatrzymano trzech mężczyzn podejrzanych o związek z przestępczością samochodową, a części pochodzące z aut pochodziły z kradzieży. Jak ustalono elementy pochodziły z nissanów skradzionych w 2016 i 2017 roku. Na miejscu zabezpieczono 5 elementów karoserii samochodowych oraz 2 sterowniki, które zostaną teraz poddane przez biegłych szczegółowym badaniom. Mężczyźni zostali zatrzymani, a sprawą zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe