Zamojskie lodowisko otwarte od piątku (12.02)!

  • 09.02.2021, 11:55 (aktualizacja 09.02.2021, 13:34)
  • Małgorzata Kryk
Zamojskie lodowisko otwarte od piątku (12.02)!
Z zachowaniem reżimu sanitarnego otwarte od najbliższego piątku (12,02) będą: kina, teatry, hotele i obiekty sportowe jak: baseny, stoki narciarskie i inne miejsca do uprawiania sportu, gdzie trenowanie możliwe jest na zewnątrz.

Zgodnie z wytycznymi z obiektów sportowych będą mogły korzystać osoby, gdzie infrastruktura sportowa usytuowana jest na zewnątrz. Dlatego od  piątku do dnia 26.02 z zamojskiego lodowiska, które znajduje się na Rynku Wielkim będą mogli korzystać wszyscy chętni. Ślizgawka zostanie ponownie uruchomiona z zachowaniem dystansu społecznego i obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Za bilet wstępu na lodowisko zapłacimy 12 zł za godzinę. Jednak aby skorzystać ze ślizgawki będzie trzeba dokonać rezerwacji w Punkcie obsługi lodowiska na Rynku Wielkim osobiście lub pod nr tel.: 605 537 037. Na miejscu przy siedzibie Straży Miejskiej dostępna jest także wypożyczalnia łyżew, a ich koszt to 6 zł za godzinę. Dla najmłodszych dostępne są również kaski oraz pingwinki do nauki jazdy.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe