Na jakich zasadach skorzystamy z lodowiska?

  • 10.02.2021, 14:50
  • Małgorzata Kryk
Na jakich zasadach skorzystamy z lodowiska?
Z zachowaniem reżimu sanitarnego otwarte od najbliższego piątku (12,02) będą obiekty sportowe jak: baseny, stoki narciarskie i inne miejsca do uprawiania sportu, gdzie trenowanie możliwe jest na zewnątrz. Zgodnie z wytycznymi, z obiektów sportowych będą mogły korzystać osoby gdzie infrastruktura sportowa usytuowana jest na zewnątrz.

W dn. 12 - 26.02 z zamojskiego lodowiska, które znajduje się na Rynku Wielkim będą mogli skorzystać wszyscy chętni. W jakich godzinach otwarte będzie lodowisko?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aby skorzystać ze ślizgawki będzie trzeba dokonać rezerwacji w Punkcie obsługi lodowiska na Rynku Wielkim osobiście lub pod nr tel.: 605 537 037. Ile zapłacimy za bilet wstępu i wypożyczenie łyżew informuje Mateusz Ferens.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Na lodowisku wszystkich będzie obowiązywało zakrywani ust i nosa. Mateusz Ferens apeluje do osób, które będą chciały skorzystać z lodowej tafli o zachowanie dystansu społecznego.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W wypożyczalni łyżew dla najmłodszych dostępne są również kaski oraz pingwinki do nauki jazdy. Lodowisko czynne będzie:
- w dni powszednie w godz. 15.30- 21.00,
- w weekendy w godz. 9.00 – 21.00.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe