Kto skorzysta z basenów?

  • 11.02.2021, 11:20 (aktualizacja 11.02.2021, 11:34)
  • Małgorzata Zaręba
Kto skorzysta z basenów?
Z zachowaniem reżimu sanitarnego otwarte od najbliższego piątku (12.02) będą obiekty sportowe jak: baseny, stoki narciarskie i inne miejsca do uprawiania sportu, gdzie trenowanie możliwe jest na zewnątrz.

W Zamościu mamy wiele klubów sportowych, które przygotowując swoich zawodników do startów w imprezach krajowych i międzynarodowych korzystają z obiektów sportowych. Dlatego też, ta wiadomość szczególnie ucieszyła osoby, które na co dzień uprawiają sport.

Od piątku (12.02) działalność wznowią baseny, z których skorzystać będą mogli wszyscy sympatycy sportów wodnych. W jakich godzinach otwarty będzie zamojski basen i na jakich zasadach będzie można skorzystać z atrakcji wodnych informuje Mateusz Ferens, dyrektor Ośrodka Sportu i rekreacji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Ze względu na środki chemiczne i chlor zawarty w wodzie basen jest najmniej przyjaznym środowiskiem do rozwoju koronawirusa. Jednak ze względu na obostrzenia wszyscy użytkownicy pływalni muszą stosować się do ściśle określonych zasad. Na zamojskiej pływalni wszyscy chętni będą mogli skorzystać z atrakcji wodnych jak: bicze wodne, gejzery, jacuzzi czy zjeżdżalnia. W piątek basen czynny będzie od godziny 14.00 do godz. 22.00.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe