Odzyskano poszukiwany w Polsce zestaw ciężarowy

  • 19.02.2021, 09:34
  • Małgorzata Kryk
Odzyskano poszukiwany w Polsce zestaw ciężarowy Straż graniczna
Na terenie drogowego przejścia granicznego w Kukurykach, funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali poszukiwany zestaw ciężarowy SCANIA - RIMO.

W środę (17.02) na kierunku wyjazdowym z kraju do kontroli granicznej zgłosił się 38 – letni obywatel Białorusi. Mundurowi SG z Terespola ustalili, iż ciągnik siodłowy SCANIA oraz naczepa marki RIMO poszukiwane są jako utracone na terytorium Polski. Łączną wartość poszukiwanego zestawu oszacowano na 95 tys. Zł. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze, prowadzone pod kątem popełnienia czynu paserstwa. Kierowca został zatrzymany i przekazany do dalszych czynności wraz z poszukiwanym zestawem ciężarowym funkcjonariuszom Policji.

W ubiegłym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy (samochody osobowe i ciężarowe, maszyny, rowery) oraz podzespoły samochodowe pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 16,5 mln zł.

 

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe