ZDK online

  • 19.02.2021, 13:03
  • Anna Niderla-Kudach
ZDK online
Nowa oferta ZDK online na wiosnę 2021.

Nieśmiało i jeszcze nie w pełni powraca kulturalne życie w Zamościu. Instytucje kultury starają się, pomimo ograniczeń i utrudnień, przygotować interesujący program na nadchodząca wiosnę, mając jednocześnie nadzieję na powrót do normalności i spotkania twarzą w twarz z odbiorcami. Nową propozycję, choć na razie wciąż online, przygotował ZDK.

Wśród propozycji znajdą Państwo kontynuację publikowanych materiałów archiwalnych ZDK (poniedziałki, godz. 09.00) oraz warsztaty dla dzieci młodszych i starszych pod nazwą „łukaszowe zabawy” (czwartki, godz. 09.00). Mówi Joanna Bilska-Pawłowska, pracownik ZDK.

loadingŁaduję odtwarzacz...

ZDK zaprasza również do spacerów ulicami Zamościa, noszącymi nazwy wielkich postaci świata literatury (wtorki, godz. 09.00) i wstawiania swoich fotografii w komentarzach na profilu facebookowym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cykl „Ludzie kultury/O kulturze i sztuce” zakończy się w lutym, a jego miejsce zajmie cykl „wywiedzione ze Słowa” czyli nagrania działań literacko-teatralnych młodzieży (środy, godz. 18.00).

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zamojszczyzna „szykuje się” do Koncertu Wiosennego, a w tej krótkiej przerwie muzycznie towarzyszyć będzie nam Studio Piosenki Autorskiej i Capella All’Antico (piątki, godz. 18.00).

Wszystkie informacje o propozycjach ZDK zamieszczane są na w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej ZDK.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Program uzupełni zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym „Fotografia Miesiąca”. Nie zabraknie też kulturalnych informacji bieżących. Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych i strony Zamojskiego Domu Kultury www.zdk.zamosc.pl

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe