Rycerze pomagają

  • 19.02.2021, 13:11 (aktualizacja 19.02.2021, 13:19)
  • Anna Niderla-Kudach
Rycerze pomagają
Fundacja Rycerzy Kolumba to dobrze ulokowany 1% podatku.

Służą pomocą osobom potrzebującym, chorym i samotnym. Czasami jest to pomoc w zakupie środków pierwszej potrzeby umożliwiających normalne funkcjonowanie, sprzętu rehabilitacyjnego czy niezbędnego sprzętu AGD. Fundacja Rady Lokalnej Rycerzy Kolumba im. Św. Tomasza Apostoła w Zamościu działająca przy parafii katedralnej stara się docierać z pomocą do tych, którzy są najbardziej potrzebujący w lokalnym środowisku – mówi Adam Maślany, wielki rycerz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prace Fundacji Rycerzy Kolumba z Zamościa można wspomóc poprzez przekazanie 1% podatku. W ten sposób można pomóc osobom będącym w trudnej sytuacji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wsparcie Fundacji Rady Rycerzy Kolumba z Zamościa jest ukierunkowane bardzo lokalnie – podkreślił ks. Robert Strus, kapelan Rycerzy Kolumba.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rycerze Kolumba w Zamościu mają swoją siedzibę przy parafii katedralnej, jest to jedyna na świecie męska organizacja bratnia skupiająca mężczyzn, którzy służą pomocom chrześcijanom wszędzie, gdzie taka potrzeba istnieje.

Informacje dotyczące przekazania 1% można uzyskać pod adresem e-mail: [email protected];

KRZ Fundacji: 0000649618

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe