Biłgoraj. Rozpoczęcie remontu hali ZSBiO

  • 20.02.2021, 06:57
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Rozpoczęcie remontu hali ZSBiO
Już w najbliższy poniedziałek (22.02) rozpoczną się prace remontowe hali sportowej w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. W piątek, 19 lutego została podpisana umowa z wykonawcą remontu, który dokonał również odebrania placu budowy.

Hala, ze względu na swoją wielkość, jest często wykorzystywana na różne wydarzenia kulturalne, służy także uczniom ‘Budowlanki”, dlatego ten remont jest konieczny – podkreślał starosta biłgorajski Andrzej Szarlip:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Koszt remontu hali to ponad 2,5 mln złotych. Modernizacja hali sportowej „Budowlanki” współfinansowana jest ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z Programu Sportowa Polska - Program Rozwoju Lokalnej infrastruktury Sportowej - Edycja 2020.

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe