O celiakii i diecie bezglutenowej w bibliotece

  • 22.02.2021, 10:54 (aktualizacja 24.02.2021, 12:45)
  • Joanna Mazurek
O celiakii i diecie bezglutenowej w bibliotece źródło: pixabay.com
Dobra wiadomość dla rodziców dzieci, które mają szczególne potrzeby żywieniowe. Biblioteka Gminy Zamość z siedzibą w Mokrem zaprasza do korzystania z zestawu książek na temat celiakii i diety bezglutenowej.

Placówka otrzymała je jako nagrodę w konkursie pod hasłem „Biblioteka bezglutenowa”, organizowanym m. in. z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że zadaniem konkursowym, które było nagrodzone przekazaniem książek na temat celiakii i diety bezglutenowej, było m. in. przygotowanie specjalnego wiersza. Napisałą go pracownik Biblioteki, Anna Dubel, a wiersz można przeczytać na stronie bibliotekamokre.pl.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe