Usłyszał zarzuty

  • 23.02.2021, 10:43
  • Małgorzata Kryk
Usłyszał zarzuty Policja
Nadal na polskich drogach główną przyczyna zdarzeń drogowych jest alkohol. Wg. policyjnych statystyk wciąż głównymi przyczynami wypadków i kolizji w naszym kraju są: nadmierna prędkość, brawura i alkohol. Kierowanie w stanie nietreściwości stwarza zagrożenie nie tylko dla samego kierowcy i paserów, ale także innych uczestników ruchu.

Za jazdę pod wpływem alkoholu odpowie mężczyzna, który w sobotę (20.02) podczas policyjnej kontroli drogowej został zatrzymany na ul. Legionów w Zamościu. Nietrzeźwy kierowca podróżował z dwójką dzieci. O powodach policyjnej kontroli i jej skutkach informuje st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...


St. asp. Dorota Krukowska – Bubiło dodała, że mężczyzna za jazdę pod wpływem alkoholu był już wcześniej karany.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Z uwagi na zimę i trudne warunki do jazdy apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o dostosowanie prędkości do warunków i sytuacji na drogach.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe