"Fasola, kukurydza i hakuna matata...czyli jak pokochałem Afrykę"

  • 24.02.2021, 12:44 (aktualizacja 24.02.2021, 13:02)
  • Joanna Suszko
"Fasola, kukurydza i hakuna matata...czyli jak pokochałem Afrykę"
14 lutego miała miejsce premiera książki „Fasola, kukurydza i hakuna matata...czyli jak pokochałem Afrykę”.

Autorami książki są ks. Mariusz Skakuj, dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. o. Pio w Zamościu oraz ks. dr Paweł Płaczek, dyrektor Wydziału Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Szczecinie i Papieskich Dzieł Misyjnych w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

Autorzy opisują 34 historie z misji, jakie odbyli w ostatnich latach. Historie piękne, wzruszające, momentami zabawne… a wśród nich odnajdujemy historię istnienia inicjatywy Misja Afryka, dzięki której wspólnymi siłami, udaje się zmienić przyszłość setek dzieci w Kenii i na Madagaskarze.

 

O książce „Fasola, kukurydza i hakuna matata...czyli jak pokochałem Afrykę” w przedpołudniowym paśmie Katolickiego Radia Zamość mówił ks. Mariusz Skakuj, współautor publikacji, wydanej przez Wydawnictwo Jedność.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość objęło książkę patronatem medialnym.

Joanna Suszko

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe