Łucznicy sprawdzą swoje umiejętności

  • 25.02.2021, 13:04
  • Małgorzata Kryk
Łucznicy sprawdzą swoje umiejętności KS Agros Zamość
Na hali widowiskowo – sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, przy ul. Królowej Jadwigi 8 w dn. 12-14.03 odbędą się XIII Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, XXXVI Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów.

Głównymi calami zawodów są: wyłonienie Halowych Mistrzów Polski wśród młodzieżowców i juniorów na2021 rok, ocena poziomu sportowego czołówki krajowej oraz popularyzacja łucznictwa. Jak wygląda organizacja wydarzenia?

loadingŁaduję odtwarzacz...


W Mistrzostwach Polski wezmą udział najlepsi łucznicy z kraju, w tym sekcja łucznicza zamojskiego Agrosu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak będzie wyglądał program zawodów, których oficjalne rozpoczęcie zaplanowano na sobotę (13.03) o godz. 10.30 na hali zamojskiego OSiR?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Ze względu na obostrzenia Mistrzostwa zmagania zawodników odbędą się bez udziału publiczności.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Organizatorami Halowych Mistrzostw Polski są: Polski Związek Łuczniczy, Miasto Zamość, Klub Sportowy ,Agros” Zamość oraz Okręgowy Związek Łuczniczy. Natomiast kolejnym ważnym wydarzaniem sportowym będą Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów, które odbędą asie w dn. 23 - 25.04 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Jeśli zdjęte będą obostrzenia i dzieci wrócą do szkół, na przełomie kwietnia marca zorganizowaną będzie kolejna wiosenna edycja Czwartków Lekkoatletycznych.
loadingŁaduję odtwarzacz...


W maju czekają nas dwa ważne wydarzenia sportowe. Tradycyjnie 2.05 zorganizowany będzie Bieg wokół Twierdzy Zamość, w którym udział będą mogli wszyscy chętni. Natomiast w dni. 7-8.05 na trasach Roztocza zorganizowany będzie Puchar Polski w kolarstwie szosowym.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby, które chciały zostać zawodnikami Agrosu mogą zapisać się na zajęcia sportowe w sekcjach: lekko atletyka, zapasy, sumo, podnoszenie ciężarów, łucznictwo, kolarstwo. Szczegółowe informacje dostępne się pod nr tel. 84 638 66 79.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe