Kończy się nabór do AKTYWIZATORA!

  • 26.02.2021, 10:21
  • Joanna Suszko
Kończy się nabór do AKTYWIZATORA!
Stowarzyszenie Czajnia w Tomaszowie Lubelskim prowadzi program grantowy zatytułowany AKTYWIZATOR.

Ma on aktywizować młodzież mieszkającą w powiatach zamojskim, tomaszowskim, hrubieszowskim i lubaczowskim i wspierać ich kreatywne pomysły. Chodzi o młodzieżowe projekty, które zrealizowane byłyby z myślą o społeczności lokalnej. Jedyne co trzeba zrobić, to mieć od 14 do 26 lat i wypełnić prosty formularz – mówi prezes Stowarzyszenia Czajnia, Marcin Rechulicz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Marcin Rechulicz i wolontariuszka Stowarzyszenia Czajnia -  Klaudia Szopa zaznaczają, że realizację pomysłów młodzież może uzyskać dofinansowanie do 2 tys. zł.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Młodych ludzi w propozycjach projektu ograniczać może jedynie wyobraźnia. Wachlarz pomysłów, z którymi można przystąpić do programu jest szeroki – podkreśla Marcin Rechulicz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgłoszenia trwają tylko do 28 lutego. Projekty młodzież będzie realizowała do końca 2021 roku.Można je zgłaszać za pośrednictwem uproszczonego formularza online na stronie www.czajnia.pl 

 

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe