Uwaga piesi i rowerzyści!

  • 26.02.2021, 10:33
  • Małgorzata Kryk
Uwaga piesi i rowerzyści!
Na terenie całej Polski w piątek (26.02) prowadzona jest akcja pn. „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”. Mundurowi Wydziały Ruchu Drogowego czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu, ale szczególnie nad bezpieczeństwem pieszych i rowerzystów.

Baczna uwaga policjantów zwrócona jest na pieszych oraz na zachowania kierujących wobec nich.Mundurowi patrolują przejścia dla pieszych oraz przejazdy dla rowerzystów, usytuowane na ruchliwych drogach oraz te miejsca, gdzie w ostatnim czasie doszło do największej liczny wypadków z ich udziałem. St. asp. Dorota Krukowska- Bubiło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu apeluje do kierowców, rowerzystów i pieszych o zachowanie ostrożności na drogach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypominamy, że piesi poruszający się po terenie niezabudowanym zobowiązani są posiadać elementy odblaskowe, Akcja "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego" potrwa do późnych godzin wieczornych.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe