Mundurowi odzyskali samochód ciężarowy

  • 01.03.2021, 09:34
  • Małgorzata Kryk
Mundurowi odzyskali samochód ciężarowy
Na terenie drogowego przejścia granicznego w Kukurykach, funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali pojazd ciężarowy pochodzący z przestępstwa o wartości 110. tys. zł.

W sobotę (27.02) samochodem ciężarowym usiłował przekroczyć granicę na kierunku wyjazdowym z kraju 42 – letni obywatel Kazachstanu. Podczas prowadzonej kontroli granicznej mundurowi stwierdzili, że w pojeździe marki DAF dokonano ingerencji w polu numerycznym VIN. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. Kierowca został zatrzymany i przekazany do dalszych czynności wraz z pojazdem funkcjonariuszom Policji. W ubiegłym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy (samochody osobowe i ciężarowe, maszyny, rowery) oraz podzespoły samochodowe pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 16,5 mln zł.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe