Sołtysom z wdzięcznością

  • 01.03.2021, 09:48 (aktualizacja 01.03.2021, 09:57)
  • Joanna Mazurek
Sołtysom z wdzięcznością
To w pierwszej kolejności do nich wielu z nas zwraca się z lokalnymi problemami. Sołtysi, bo o nich mowa, będą wkrótce obchodzili swoje święto.

Dzień Sołtysa, obchodzony 11 marca, to święto wspaniałych ludzi, prawdziwych gospodyń i gospodarzy swoich miejscowości – zwraca uwagę Aneta Karpiuk, Starosta Hrubieszowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Powiecie Hrubieszowskim funkcję sołtysa piastują 173 osoby, w tym 75 kobiet oraz 98 mężczyzn. Tradycją powiatu było dotąd organizowanie z okazji Dnia Sołtysa uroczystej gali. W tym roku z racji epidemii koronawirusa gali nie będzie, ale to nie znaczy, że powiat zapomniał o święcie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O tym, czym zajmuje się sołtys i jak współpracuje z samorządem, usłyszą Państwo 11 marca po godzinie 10.00 w Przedpołudniu na Fali Katolickiego Radia Zamość. Zapraszamy.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe