O. Kolbe wciąż odkrywany

  • 01.03.2021, 11:07 (aktualizacja 01.03.2021, 18:06)
  • Joanna Mazurek
O. Kolbe wciąż odkrywany
Kilkanaście młodych osób ze szkół ponadpodstawowych z terenu diecezji zamojsko-lubaczowskiej weźmie jutro (02.03) udział w diecezjalnym etapie Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie.

Uczestnicy będą wykazywać się nie tylko wiedzą o założycielu Niepokalanowa, ale także o wybranych rozdziałach Ewangelii wg św. Marka. Dla szkół podstawowych etap diecezjalny olimpiady odbędzie się w czwartek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Olimpiada organizowana jest dla kilku grup wiekowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Finalistów czeka jeszcze etap ogólnopolski, a zwycięzców bardzo atrakcyjne nagrody. Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie organizowana jest już po raz piętnasty.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe