„IDŹ I POMÓŻ" – AKCJA DOBROCZYNNA

  • 01.03.2021, 15:04 (aktualizacja 01.03.2021, 15:07)
  • Małgorzata Kryk
„IDŹ I POMÓŻ" – AKCJA DOBROCZYNNA
Miłośniczki aktywności fizycznej z terenu Gminy Zamość zainicjowały wydarzenie pod nazwą „Dobroczynny Marsz Kobiet – świętujemy, dbamy, pomagamy", którego głównym celem jest wsparcie podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Krok dalej" w Białobrzegach (Gmina Zamość). Każdy może wziąć w nim udział na dwa sposoby do wyboru.

W wydarzeniu można wziąć udział w sposób wirtualny oraz realny. Ten pierwszy zakłada samodzielne spacery w plenerze, indywidualne bądź w grupach, np. w pobliżu swojego domu lub miejsca zamieszkania, bądź też pod dachem, np. na własnej bieżni. Więcej o akcji powiedział Jarosław Kalbarczyk, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Akcja trwa w terminie 1-14 marca 2021 r. Każdy uczestnik spaceru wirtualnego może podzielić się swoim udziałem i wyczynem za pomocą publikacji własnego postu na stronie wydarzenia, utworzonej na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość „Zamojski GOK Wysokie", oznaczając komentarz hasztagiem: #idzipomoz.

Drugi sposób to realny udział w wydarzeniu głównym, które odbędzie się w niedzielę (07.03) przy świetlicy wiejskiej sołectwa Skaraszów w godzinach od 10.00 do 14.00. Zamiar udziału w tym wydarzeniu należy potwierdzić na stronie wydarzenia na Facebooku przyciskiem „Wezmę udział" lub telefonicznie: 514 220 006 – zgłoszenia z ramienia Organizatora przyjmuje Agnieszka Tor z Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość.

Szczegółowe informacje o udziale w akcji dobroczynnej znajdują się w regulaminie i na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość – nazwa profilu „Zamojski GOK Wysokie".

 

Wsparcia organizacyjnego dla akcji dobroczynnej udzielają: GOKGZ, Samorząd Gminy Zamość, Sołectwo Skaraszów, Koło Chłopa w Skaraszowie, UKS Azymut Siedliska.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe