Skrzyżowanie zostanie przebudowane w rondo

  • 03.03.2021, 09:34 (aktualizacja 06.03.2021, 12:46)
  • Małgorzata Zaręba
Skrzyżowanie zostanie przebudowane w rondo
W 2020 roku w Zamościu zrealizowanych zostało dużo inwestycji drogowych, a wiele z nich dotyczyły poprawy bezpieczeństwa oraz płynności w ruchu

W roku ubiegłym przeorganizacja skrzyżowania w rondo nastąpiła u zbiegu ulic: Lubelskiej, Piłsudskiego, Wiejskiej i Wojska Polskiego przy Kościele Świętego Michała. Budowa ronda była potrzebna, o czym świadczy zadowolenie kierowców, korzystających z ronda, o czym informuje Marcin Nowak, dyrektor Zamojskiego Zarządu dróg Grodzkich.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Zmiana ruchu nastąpiła także przy szkole Podstawowej Nr 7 w Zamościu u zbiegu ulic: Żdanowskiej, Krysińskiego i Sienkiewicza, gdzie w ramach Budżetu Obywatelskiego skrzyżowanie przebudowano w minirondo.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzięki budowie rond kierowcom jeździ się lepiej, a przede wszystkim bezpieczniej. Na ten rok zaplanowano przeorganizowanie największego skrzyżowana w rondo u zbiegu ulic: Sadowa, Piłsudskiego i Peowiaków. W ramach tej inwestycji ogłoszono przetarg na remont ulicy Piłsudskiego. Na kiedy zaplanowano prace remontowe informuje Marcin Nowak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W czasie prowadzonych remontów kierowcy kierowani będą objazdami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prace remontowe rozpoczną się, kiedy poprawią się warunki pogodowe.
 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe