Caritas pomaga potrzebującym

  • 03.03.2021, 09:53
  • Anna Niderla-Kudach
Caritas pomaga potrzebującym
W Okresie Wielkiego Postu Caritas pamięta o tych, którzy są w potrzebie.

Co roku w okresie Wielkiego Postu Caritas organizował przedświąteczną zbiórkę żywności dla potrzebujących pod hasłem „Tak Pomagam”. Ze względu na epidemię koronawirusa tradycyjna zbiórka w sklepach nie odbędzie się, ale Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej osób potrzebujących nie pozostawia bez pomocy. Mówi ks. Marcin Jakubiak, dyrektor diecezjalnej Caritas.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bez pomocy wolontariuszy skuteczna pomoc nie byłaby możliwa – podkreśla ks. Jakubiak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej informacji na temat form pomocy organizowanej prze Caritas naszej diecezji znajdą Państwo na stronie: www.caritas.zamojskolubaczowska.pl

My zachęcamy, by szczególnie przed świętami Wielkiej Nocy rozejrzeć się wokół, być może ktoś z naszych sąsiadów potrzebuje pomocy lub wsparcia w formie materialnej, a może tylko dobrego słowa.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe