Akcja "Kilometry Dobra"

  • 03.03.2021, 17:28
  • Justyna Przeszło
Akcja "Kilometry Dobra"
Trwa już 7 edycja akcji "Kilometry Dobra". W tym roku ze względu na trwającą pandemię odbywa się ona w formie on-line.

Przez trzy miesiące stowarzyszenia i fundacje z całej Polski będą zbierać fundusze na własne, określone cele. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu zainaugurowało tegoroczną akcję 28 lutego, o czym mówi Jadwiga Stromkie, przewodnicząca Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jadwiga Stromkie przypomniała na czym polega akcja "Kilometry Dobra".

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pieniądze pozyskane w ramach tegorocznej akcji zostaną przeznaczone na remont budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej przy ul. Orlicz-Dreszera 10.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W poprzednich latach zbiórki odbywały się w różnych placówkach, szkołach czy też kościołach. W tym roku ze względu na pandemię akcję przeniesiono do Internetu, gdzie na odpowiedniej stronie można wpłacić dowolną kwotę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W zeszłym roku Stowarzyszeniu udało się zebrać ok.15 tys. złotych. Pieniądze zostały przeznaczone na remont budynku na ul. Orlicz-Dreszera 10. W tym roku dzięki hojności darczyńców być może uda się zrealizować kolejny etap remontu tego budynku. Przypomnijmy, że kampania potrwa jeszcze przez 3 miesiące, a patronat medialny nad tym wydarzeniem objęło m.in. Katolickie Radio Zamość.

Justyna Przeszło

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe