Ks. Krzysztof Sosnowski

  • 05.03.2021, 08:54
  • Joanna Suszko
Ks. Krzysztof Sosnowski
opiekun duchowy i koordynator Spichlerza Brata Alberta w Zamościu

Spichlerz Brata Alberta potrzebuje wsparcia. Chodzi o zakup samochodu dostawczego, który pomógłby w odbieraniu żywności. Drużyna Alberta, czyli grupa wolontariuszy posługująca w jadłodzielni przy parafii św. Brata Alberta w Zamościu, uruchomiła internetową zbiórkę na ten cel. O tym jak na co dzień funkcjonuje Spichlerz i jak bardzo potrzebny jest bus, który pozwoliłby jeszcze skuteczniej docierać z pomocą, mówi w Rozmowie Dnia ks. Krzysztof Sosnowski, opiekun duchowy i koordynator Spichlerza Brata Alberta w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Link do zbiórki na busa dla Spichlerza na portalu zrzutka.pl znajduje się TUTAJ. Zachęcamy do wsparcia i wielkopostnej jałmużny.

 

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe