Aleksandrów. Życzenia dla pisarzy

  • 05.03.2021, 06:41 (aktualizacja 05.03.2021, 06:43)
  • Joanna Ferens
Aleksandrów. Życzenia dla pisarzy
Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie wspólnie z Dyskusyjnym Klubem Książki „Okładka” z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarzy, który obchodzony jest 3 marca przygotowała akcję  „Ślemy życzenia pisarzom”.

Akcja polegała na przygotowaniu specjalnej kartki w dowolnej technice i zamieszczeniu jej w sieci z #ŚLEMYŻYCZENIAPISARZOM lub przesłaniu w formie elektronicznej na adres biblioteki. Młodzież z aleksandrowskiego DKK sama wykonała i zaprosiła swoich rówieśników do zrobienia pocztówek z życzeniami dla Pisarzy z okazji ich święta. W to działanie zaangażowała się również pani Katarzyna Otkała, nauczyciel języka polskiego ze Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie, która przeprowadziła specjalne zajęcia dla uczniów. 

 

Wszystkie kartki zostały zamieszczone na fanpage ‘ u biblioteki www.facebook.com/Gminna-Biblioteka-Publiczna-w-Aleksandrowie, Instagramie i stronie www.ealeksandrow.pl. 

 

Pocztówki były wyrazem wdzięczności dla autorów za wszystkie niezapomniane chwile, jakie przeżywamy wtapiając się w karty książek, podziękowaniem za dotychczasowe książki, z prośbą na kolejne.

 

/Inf. nadesłana/

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe