Tajemniczy ogród - konkurs

  • 05.03.2021, 12:28
  • Anna Niderla-Kudach
Tajemniczy ogród - konkurs UMWL
Swój udział w konkursie „Tajemniczy ogród dla pszczół i dzikich zapylaczy” można zgłosić do 7 kwietnia.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych, we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej a także Kuratorium Oświaty, zapraszają do udziału w konkursie „Tajemniczy ogród dla pszczół i dzikich zapylaczy”. Nabór uczestników konkursu trwa do 7 kwietnia br.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaplanować i przygotować ogród przyjazny owadom miododajnym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak wziąć udział w konkursie informuje Sebastian Trojak, Członek Zarządu Województwa Lubelskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolejnym etapem jest wykonanie ogrodu i przesłanie fotografii. Na to uczestnicy konkursu będą mieli czas do 15 września. Adresatami konkursu są mieszkańcy województwa lubelskiego, przy czym zgłoszenia do udziału mogą nadsyłać wyłącznie osoby pełnoletnie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Łączna pula nagród to ponad 40 tysięcy złotych.

Regulamin konkursu, interaktywny formularz zgłoszenia oraz wszelkie niezbędne informacje i materiały pomocnicze znajdują Państwo na stronie internetowej: www.lubelskie.pl/pszczola, w zakładce „Konkursy”. Można także kontaktować się telefonicznie ((81) 44 16 764) lub mailowo (na adres:[email protected]

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe