Kto jest na fotografii?

  • 05.03.2021, 15:15 (aktualizacja 05.03.2021, 15:21)
  • Anna Niderla-Kudach
Kto jest na fotografii?
Straż Pożarna w Zamościu prosi o kontakt osoby, które rozpoznają uczestników Zjazdu Okręgowego Straży Ogniowych Ochotniczych w Zamościu w 1918 r.

W Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu trwają prace nad monografią „Zamojskiej Straży Ogniowej”. Jest to związane za jubileuszem 140-lecia, który zamojska Straż Pożarna będzie obchodziła w 2022 roku. Ostatnio strażacy dotarli do fotografii przedstawiającej uczestników Zjazdu Okręgowego Straży Ogniowych Ochotniczych w Zamościu, który odbył się 29-30 czerwca 1918 roku. Straż poszukuje osób, które mogłyby zidentyfikować wszystkich znajdujących się na zdjęciu. Mówi mł. bryg. Andrzej Szozda, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Strażakom udało się zidentyfikować kilka osób widniejących na zdjęciu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prezentując fotografię liczymy, że może ktoś z potomków tych osób mógłby pomóc w ich rozpoznaniu, tym samym godnym ich upamiętnieniu – mówi Andrzej Szozda.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeżeli ktoś z Państwa rozpozna na niej osoby bliskie lub znajome proszony jest o kontakt z zamojską Strażą Pożarną. W celu przekazania informacji można kontaktować się z sekretariatem Straży Pożarnej w Zamościu lub oficerem prasowym, numery telefonów są na stronie internetowej Straży.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe