Weź dotację - wymień piec

  • 05.03.2021, 15:40 (aktualizacja 05.03.2021, 18:12)
  • Arkadiusz Efner
Weź dotację - wymień piec
Od 1 do 17 marca Urząd Miasta Zamość przyjmuje wnioski o dofinansowanie do wymiany starych, nieefektywnych urządzeń grzewczych.

Stare piece węglowe będą mogły być zastąpione nowymi, ekologicznymi urządzeniami. Do wymiany pieców zachęca Dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Zamość Jarosław Miechowiecki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kto może ubiegać się o taką dotację?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dlaczego warto wymienić piec na nowy?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jarosław Miechowiecki dodaje, że nie wszystkie wnioski są wypełnione poprawnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Regulamin udzielania dotacji i formularze dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Zamość (w zakładce: Informacje o środowisku- Wnioski).

 

Wnioski są dostępne także w Biurze Obsługi Interesanta (parter Ratusza, ul. Rynek Wielki 13) oraz budynku Urzędu Miasta przy ul. Partyzantów 10.

 

Regulamin udzielania dotacji nie przewiduje dofinansowania w sytuacji, gdy urządzenie zostanie wymienione już wcześniej.

 

Pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM Zamość są do dyspozycji i udzielają informacji pod nr tel. 84 6772 438.

Arkadiusz Efner

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe