Ostatnie chwile na lodowisku

  • 10.03.2021, 09:19 (aktualizacja 16.03.2021, 15:58)
  • Małgorzata Kryk
Ostatnie chwile na lodowisku
Z zachowaniem reżimu sanitarnego otwarte w większości kraju są obiekty sportowe jak: baseny, stoki narciarskie, korty tenisowe czy hale sportowe. Zgodnie z wytycznymi, z obiektów sportowych mogą korzystać także osoby, gdzie infrastruktura sportowa usytuowana jest na zewnątrz, a są to m.in. lodowiska.

Od niespełna miesiąca, bo od dn. 12 lutego wszyscy miłośnicy jazdy na łyżwach mogą korzystać także z zamojskiego lodowiska na Rynku Wielkim. Z uwagi na zbliżającą się wiosnę z dnia na dzień robi się coraz cieplej. Z uwagi na zbliżającą się wiosnę sympatycy jazdy na łyżwach z lodowej tafli skorzystają tylko w tym miesiącu, o czym informuje Mateusz Ferens, dyrektor OSiR.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Aby skorzystać ze ślizgawki rezerwacji można dokonać Punkcie obsługi lodowiska na Rynku Wielkim osobiście lub pod nr tel.: 605 537 037. Na lodowisku wszystkich obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Mateusz Ferens apeluje do osób, które będą chciały skorzystać z lodowej tafli o zachowanie dystansu społecznego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W wypożyczalni łyżew dla najmłodszych dostępne są również kaski oraz pingwinki do nauki jazdy.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe