Znaleziono wyroby tytoniowe w pociągach

  • 10.03.2021, 10:01
  • Małgorzata Zaręba
Znaleziono wyroby tytoniowe w pociągach Straż graniczna
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie i lubelskiej Krajowej Administracji Skarbowej ujawnili papierosy w pociągach towarowych

Nie powiodły się próby przemytu papierosów ukrytych w pociągach towarowych wjeżdżających do Polski. Na granicy z Białorusią w Terespolu nielegalny towar został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie i lubelskiej Krajowej Administracji Skarbowej. Gdzie ukryte były wyroby tytoniowe informuje porucznik SG Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta NOSG.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Łącznie, w wyniku pięciu przeprowadzonych kontroli, funkcjonariusze Straży Granicznej i Służby Celno-Skarbowej z Terespola zajęli  wyroby tytoniowe o wartości rynkowej 440 tys. złotych.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe