UPZ zaprasza na konferencję

  • 12.03.2021, 10:17 (aktualizacja 12.03.2021, 10:24)
  • Joanna Mazurek
UPZ zaprasza na konferencję źródło: pixabay.com
Bezpieczeństwo transportu, nowe rozwiązania w magazynach, czy transport ponadgabarytowy – to niektóre z zagadnień, jakie poruszy konferencja pod hasłem „Uczelnia Państwowa w Zamościu liderem kształcenia w zakresie logistyki”.

Wydarzenie odbędzie się 16 marca w formie on-line, a konferencja ma charakter międzynarodowy. W imieniu Uczelni Państwowej do udziału w konferencji zachęca kierownik Zakładu Logistyki UPZ dr. hab. inż. Rafał Longwic.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Udział w konferencji jest bezpłatny.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Konferencja pod hasłem „Uczelnia Państwowa w Zamościu liderem kształcenia w zakresie logistyki” odbędzie się pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka i Rektora Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu dr. hab. Andrzeja Samborskiego. Katolickie Radio Zamość objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe