Susiecka Studnia Życzeń Kulturalnych – II edycja

  • 12.03.2021, 14:46 (aktualizacja 15.03.2021, 13:48)
  • Administrator
Susiecka Studnia Życzeń Kulturalnych – II edycja
Gminny Ośrodek Kultury w Suścu po raz drugi jest Beneficjentem programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021 realizując projekt pn. „Susiecka Studnia Życzeń Kulturalnych – II edycja”.

Jest to pierwsza część zadania, na którą otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 8 tys. zł. Ta część zadania polega na przeprowadzeniu diagnozy społecznej wśród amatorów - twórców ludowych, osób niepełnosprawnych, seniorów, a także mieszkańców, różnych grup formalnych i nieformalnych, organizacji pozarządowych oraz dzieci i młodzieży.

Przeprowadzenie diagnozy pozwoli nam na wyłonienie najciekawszych inicjatyw lokalnych. Narzędzia, które zostaną użyte do przeprowadzenia diagnozy to: ankiety, mapki z pytaniem, happening uliczny, sonda uliczna, storytellingowe, selfie z „Gokowskim Krasnalem”.

Materiał nadesłany

administrator_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe